APIE MUS

Rašykite mums

Apie mus

Lietuvių
UAB „Pietų Spektras“ - garantuoja Jums ir Jūsų turtui visišką aukščiausio lygio saugumą. Tai sertifikuotos ir ypač saugios, tvirtos vidaus ir lauko šarvuotos durys. Jos nepraleidžia nei šalčio, nei triukšmo. Pagrindinis principas – pateikti pirkėjams pačios aukščiausios kokybės gaminius. Mums svarbu yra ne tik kokybiškai pagaminti ir parduoti prekę, bet patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl kiekvieną pateiktą užsakymą, mes išpildome pagal kliento norus. UAB „Pietų Spektras“ turi 13 metų darbo patirtį šarvuotų durų gamyboje. Mes gaminame butų, laiptinių, katilinių, nuosavų namų duris pagal individualius užsakymus. Įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai, nes Mes privalome užtikrinti kiekvieno gaminio aukšto lygio kokybę bei greitą ir malonų aptarnavimą. Savo gaminiams teikiame iki penkerių metų garantiją. Gausiai didėjantis klientų sąrašas, Mus skatina plėstis ir užkariauti vis didesnę rinkos dalį. Šiuo metu, Mūsų produkcija tiekiama Pietų Lietuvoje: Alytuje, Varėnoje, Druskininkuose, Lazdijuose, Kalvarijoje, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Prienuose, Kaune, Raseiniuose ir kituose miestuose, tačiau esant sėkmingai įmonės veiklai siekiame įsitvirtinti visoje Lietuvoje.

UAB „Pietų Spektras“ - garantuoja Jums ir Jūsų turtui visišką aukščiausio lygio saugumą. Tai ypač saugios, tvirtos vidaus ir lauko šarvuotos durys. Jos nepraleidžia nei šalčio, nei triukšmo.
Pagrindinis principas – pateikti pirkėjams pačios aukščiausios kokybės gaminius. Mums svarbu yra ne tik kokybiškai pagaminti ir parduoti prekę, bet patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl kiekvieną pateiktą užsakymą, mes išpildome pagal kliento norus.