Rašykite mums

BALKONŲ STIKLINIMAS

Undefined
Įstiklintas balkonas – puikus būdas papildomai apšiltinti Jūsų butą ir praplėsti gyvenamą erdvę balkono sąskaita. Įstiklintas balkonas suteikia ne tik papildomą šilumos izoliaciją ir saugumą, bet pasižymi puikia estetine išvaizda. UAB “Pietų spektras” jau eilę metų, keliais variantais atlieka balkonų stiklinimo darbus: • stumdomomis ir varstomomis plastiko konstrukcijomis; • varstomomis plastiko konstrukcijomis. Užsakovas turi galimybę rinktis įvairių rūšių ir savybių stiklo paketus, kurie leidžia išgauti maksimalius šilumos izoliacijos ir saulės kontrolės rodiklius.

UAB „Pietų Spektras“ - garantuoja Jums ir Jūsų turtui visišką aukščiausio lygio saugumą. Tai ypač saugios, tvirtos vidaus ir lauko šarvuotos durys. Jos nepraleidžia nei šalčio, nei triukšmo.
Pagrindinis principas – pateikti pirkėjams pačios aukščiausios kokybės gaminius. Mums svarbu yra ne tik kokybiškai pagaminti ir parduoti prekę, bet patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Mums kiekvienas klientas yra svarbus, todėl kiekvieną pateiktą užsakymą, mes išpildome pagal kliento norus.